توضیح سایت

جستجوی محصولات
سبد خرید


تصفیه آب با شیرهای مخصوص

2,000,000 ریال

7 در انبار

دسته:

توضیحات

شیر تصفیه کننده آب دو مرحله تصفیه مطمئن با شیر های کنترلی
دستگاه تصفیه آب قابل نصب بر شیر آب با
قابلیت حذف باکتریها-کیستها-کلراضافي زائد در آب
مراحل تصفيه در دستگاه تصفيه آب قابل اتصال به سر شير آب :
مرحله اول : کربن اکتیو( فعال) دانه ای: در فیلتر های SX5 کنت از کربن فعال دانه ای استفاده شده است که یک واسط کلر زدای خوب می باشد که باقیمانده کلر ها را که باعث ایجاد بوی نامطلوب و اثرات مضر بر سلامتي انسان است را از بین می برد.

مرحله دوم : کارتریج توخالی چند لایه پیشرفته UF :این کارتریج قادر به حذف زنگ زدگیها و اکسیدها ، باکتریها ، کیستها ، کلیفرم ، میکرو ارگانیسم ها و ناخالصیهای میکروسکوپیک از آب می باشند ضمن اینکه در مقادير کلسیم ، منیزیم و سایر مواد معدنی لازم در آب موجود و برای انسان ضروري است ، تغییری نمی دهد.

دستورالعمل تعويض كارتريج فيلتر:
برای تعویض کارتریج فیلتر کافی است در پوش فیلتر را جابجا کنید و از پنجره موجود آلودگیها را ملاحظه کنید و متوجه شوید زمان تعویض فیلتر فرا رسیده است.

.

همانگونه كه در تصوير ملاحظه ميفرمائيد رنگ فيلتر بعد از زمان كاركرد به مرور به سمت قهوه اي و شكلاتي تغيير رنگ ميدهد كه نمايشگر زمان تعويض است

نحوه تنظيم براي استفاده از آب در كيفيت هاي متفاوت :
از مزایای این فیلتر این است که شما می توانید فیلتر را روی سه حالت تنظیم کنید 1-آب تصفیه شده 2– آب پاششی فیلتر نشده 3-آب فیلتر نشده ریزشی که بر حسب نیاز استفاده کنید،ضمنا شما میتوانید دمای آب را تا 50 درجه سانتیگراد برسانید و برای شستن ظروف آشپزخانه بدون هیچ مشکلی از حالت پاشش فیلتر نشده یا ریزش فیلتر نشده استفاده کنید، به عبارتي اين نوع فيلتر در دماهاي بالا نيز امكان استفاده دارد در صورتيكه ساير فيلترهاي سر شير آب چنين قابليتي ندارند.

قطعات یدکی و مدت زمان کار کرد فیلتر:
قطعات یدکی سری SX فیلتر های کنت که ساخت ژاپن می باشند در بسته بندی های یک عددی برای تعویض در دسترس شما قرار دارند.
عمر کارتریج دستگاه در صورتیکه روزی 8 لیتر آب مصرف شود 6 ماه یا 1500 لیتر می باشد.

مزایای استفاده از دستگاه تصفيه آب قابل اتصال به سر شیر آب :

1-این سیستم قادر به تصفيه آب ، حتي آب تصفیه نشده و آلوده و حاوی باکتری را براحتی تصفیه نموده و برای شستشوی میوه و خوردنیها و حتی مسواک زدن نیز از این آب با اطمينان ميتوان استفاده كرد .

2– فرآيند تصفیه آب آلوده و حذف آلودگیهای میکروسکوپی موجود در آب توسط کارتریج تو خالی چند لایه پیشرفته فیلتر های کنت قابل انجام است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.


در حال بارگذاری