توضیح سایت

جستجوی محصولات
سبد خرید


تصفیه آب

سلامتی مانند پول است تا وقتی که آنرا از دست ندهید به ارزش آن پی نمیبرید.
آب بزرگترین هدیه طبیعت به ساکنین زمین میباشد گرامیداشت و حفظ و نگهداری از آن بر عهده تمامی افراد بر روی کره زمین میباشد.آب یک منبع با ارزش است که ممکن است سالیان آینده کشورهای مختلف بر سر آن با هم به جنگ بپردازند.ما در شرکت پندابضمن دانستن ارزش این منبع مهم کار خود را از سال 1991 با ایجاد تحول در زمینه RO انجام دادیم هم اکنون پندابیک شرکت قدرتمند با شبکه های از نماینده ها در اطراف هندوستان و سایر کشور ها میباشد.ما به مردم کمک میکنیم که آنچه را سلامتی کامل میباشد بدست آورند. به اطراف خود نگاه بیاندازید و منابع گسترده آلوده کننده آبها را ملاحضه کنید آبهایی که ما دریافت میکنیم پر است از باکتریها و ویروسها و کیستها و ناخالصی های محلول ما با تکنولوژی خود آب صد در صد سالم را آشامیدنی را به شما ارائه میکنیم.
یک زندگی سالم با آب صاف و خالص تصفیه شده شروع میشود.
خیلی مهم و با ارزش است که از آب سالم استفاده کنیم و میدانیم که امروزه برخی از انسانها از آبهای
دوباره تصفیه شده استفاده میکنند تا امراضی را که از آب منتقل میشوند دچار نشوند و برای خود و خانواده خود از تصفیه کننده هایی که منشاء آنها RO یا UV است استفاده میکنند اما آیا این آبها با این دستگاهها صد در صد تصفیه میشوند؟
میزان تصفیه کنندگی UV چقدر است؟
1-بدون باکتری و بدون ویروس
2- ولی شامل ذرات محلول در آب،زنگ زدگیها و اکسیدها ،آفت کشها،ارسنیک،فلوراید ،فلزات سنگین و نمکها می باشند که باعث بیماریهای زیادی میشوند.

میزان تصفیه کنندگی RO چقدر است؟
1-بدون مواد محلول در آب شامل باکتریها و ویروسها
2-احتمال اینکه مواد معدنی مورد نیاز آب از آن گرفته شود و آب تبدیل به یک آب بی ارزش شود وجود دارد.
3- در عرض مدت 3 تا 6 ماه از استفاده غشاء RO ممکن است تغییر اندازه بدهد و باکتریها و ویروسها براحتی از غشاء عبور کنند.
تکنولوژی کاربردی پنداب در تصفیه آب و تبدیل آب به آب تصفیه شده قابل آشامیدن

آب خام و آلوده وارد RO میشود و ذرات ناخالصی محلول از آب گرفته میشود سپس آب کثیف بدون ناخالصی های محلول TDS آن اندازه گیری میشود و میتوان با تنظیم دستگاه TDS مقدار آن را در حد معینی ثابت نگه داشت،سپس UF بکار میرود که باکتریها و کیستها از بین میبردسپس باز TDS اندازه گیری میشود سپس در مرحله آخر UV بکار میرود که بطور کلی تمام باکتریها و ویروسها از بین میروند و آب صد در صد خالص بدست میاید.

نمایش یک نتیجه


در حال بارگذاری